Mercedes-Benz GLA
200 AMG Edition Trekhaak 1400kg Achteruitrijcamera | Cruise Control | Navigatie | Bluetooth
Direct kopen, basisprijs: € 13.695,-
Direct kopen, basisprijs
€ 13.695,-
LEASEPRIJS: € 225,72 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 2.739,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Mercedes-Benz GLA |
|---|---|
| Uitvoering: | 200 AMG Edition Trekhaak 1400kg Achteruitrijcamera | Cruise Control | Navigatie | Bluetooth |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 5 juni 2014 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 138.104 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 6 versnellingen |
| Kleur: | grijs |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 225,72 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 13.695,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | J-409-LV |
| Motorinhoud: | 1.595 cc |
| Vermogen: | 115 kw / 157 pk |
| Laadvermogen: | 625 kg |
| Gewicht: | 1.295 kg |
| Wielbasis: | 270 cm |
| Hoogte: | 149 cm |
| Breedte: | 180 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.920 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 695 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.400 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Lichtmetalen velgen 18"
- Lichtmetalen velgen 18"
- Metaalkleur
- Sportpakket
- Trekhaak
- bi-xenon koplampen
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Chroom delen exterieur
- Dakrails
- Dakrails
- Dakrails
- Dakrails
- Dimlichten automatisch
- koplampreiniging
- Lichtmetalen velgen 17"
- Lichtmetalen velgen 17"
- Sportonderstel
- Sportonderstel
- Uitlaatsierstuk
- Uitlaatsierstuk
- Warmtewerend glas
- Infotainment
- Navigatiesysteem full map + hard disk
- Radio-cd/mp3 speler
- Interieur
- Cruise control
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco
- Aluminium interieur afwerking
- Aluminium interieur afwerking
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Boordcomputer
- Carbonafwerking interieur
- Elektrische ramen voor en achter
- Houtafwerking interieur
- Lederen/stof bekleding
- Lederen/stof bekleding
- Lederen bekleding
- Lederen bekleding
- Lederen sportstoelen
- Lederen versnellingspook
- Lederen versnellingspook
- Sportstoelen
- Sportstoelen
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Brake Assist System
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Vermoeidheids herkenning
- Overige
- AMG Line
- Night-pakket
- Style-pakket
- Bluetooth
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- extra getint glas achter
- extra getint glas achter
- lendesteun(en) verstelbaar
- stuur en versnellingspook (kunst)leder
- stuur en versnellingspook (kunst)leder
- stuur leder
- stuur leder
- stuur multifunctioneel